Ako vznikol BABY DREAM?

Naša spoločnosť Vám ponúka KOČÍKY, AUTOSEDAČKY a kompletný sortiment kvalitného kojeneckého tovaru všetkých TOP značiek a kategórií pod jednou strechou!

Ako to všetko začalo. Keď som sa v roku 2002 dozvedela, že čakám svoje prvé bábätko, začala som navštevovať množstvo predajní s detským tovarom i s tovarom pre mamičky. Práve to množstvo obchodov, ktoré som musela navštíviť ma unavovalo. Túžila som nájsť aspoň väčšinu potrebných vecí na jednom mieste… Dlho som nad tým premýšľala, až sa myšlienky pretavili do sna, že by som takú predajňu mohla vytvoriť práve ja. Pri výchove svojej dcéry som sa do toho s chuťou pustila. A tak sa začal plniť môj sen na skutočnosť a vznikol Baby Dream – „detský sen“.

Obchod pre maminy

Mojou hlavnou myšlienkou bolo priniesť čo najviac potrebných vecí pre maminy a detičky pod jednu strechu. Moje začiatky  boli spojené s domom služieb ALFA v roku …. Napriek tomu, že predajňa bola na poschodí mamičky tam rady nakupovali. No tovaru a požiadaviek trhu začalo byť stále viac a viac a naše priestory začali byť malé, takže bolo potrebné sa presťahovať. Našli sme miesto väčšie a priestrannejšie na prízemí a s parkovaním na Nitrianskej ceste pri elektro obchode OK. No neuspokojili sme sa ani s týmito priestormi, lebo doba si vyžadovala, aby sme aj my expandovali v našom biznise.

Tak sme začali budovať vlastné priestory, v ktorých sa nachádzame aj dnes, stále ich vylepšujeme a napredujeme najmä pre naše zákazníčky, aby u nás mohli nájsť všetko čo hľadajú a potrebujú. Od cumlíkov, či dupačiek, cez vaničky, hračky, autosedačky, kočíky, detský nábytok a mnoho iného… Maminy u nás nájdu i všetko to, čo potrebujú do pôrodnice pre seba. Mnohokrát ani samé nevedia, čo všetko budú potrebovať a preto im v tom spolu s našimi zaškolenými predavačkami vždy veľmi rady poradíme.


babydream  babydream  babydream  babydream  babydream


Naša práca nás veľmi baví aj práve preto, že to nie je len o tom niečo predať, ale môcť aj poradiť, vysvetliť, keď je to potrebné. Mnohí rodičia sa strácajú pri výbere, pretože je všetkého tak veľa a človek nevie, kde začať. A vtedy sme tu pre Vás my a s radosťou sa postaráme o Vaše potreby, zodpovieme na všetky Vaše otázky a ukážeme ako veci (napr. kočíky, autosedačky) fungujú po praktickej stránke. Veď ako sa hovorí: „Lepšie raz vidieť ako viackrát počuť „.


babydream  babydream  babydream  babydream  babydream


No vzhľadom na to, že mnoho zákazníkov je „cezpoľných“ a nedá sa každému prísť do našej predajne, vedieme súbežne aj internetový obchod, na stránke www.baby-dream.sk, kde si môžu zákazníci pozrieť a objednať náš obľúbený sortiment v pohodlí domova.

Ako nás nájdete?

Sme tu pre Vás aj na našom firemnom facebooku a instagrame, e-maily a tiež na našom telefónnom čísle +421 905 250 434 .
Neváhajte nás osloviť s každou otázkou, alebo problémom!

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Váš tím

Baby Dream


babydream  babydream  babydream  babydream  babydream  babydream  babydream  babydream  babydream  babydream  babydream  babydream  babydream  babydream  babydream  babydream  babydream

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *