Podmienky využitia 30 dňovej garancie vrátenia peňazí

 

–             Zakúpený kočík je možné vrátiť do 30 kalendárnych dní od jeho kúpy

–             Garancia sa vzťahuje na zakúpený kočík v období od 9.3.2021 do 31.3.2021. Spoločnosť poskytujúca túto službu si vyhradzuje právo kedykoľvek termín skrátiť, predĺžiť alebo ukončiť      službu ako takú, v prípade, že akákoľvek vyššia moc skomplikuje alebo úplne pozastaví dodávky tovaru.

–             Na vrátenie je potrebný doklad o kúpe ( pokladničný blok alebo faktúra ) kočíka s dátumom v období  od 9.3.2021 do 31.3.2021.

–             Zákazníkovi bude vrátená celá obstarávacia cena kočíka, ktorá sa nachádza na doklade o kúpe ( pokladničný blok alebo faktúra )

–             Zákazník má možnosť vyskúšať si produkt po dobu 30 dní od jeho kúpy a  v prípade, že mu nevyhovuje, môže ho vrátiť na mieste kde ho zakúpil alebo inak určenom mieste po dohode so spoločnosťou, ktorá daný kočík koncovému spotrebiteľovi predala.

–             Dopravu na miesto kúpy ( adresa firmy alebo prevádzkareň ) alebo inak určené miesto ( ďalšia adresa ) hradí koncový spotrebiteľ na vlastné náklady.

–             Garancia platí na všetky vybrané modely značiek Petite&Mars, Kinderkraft, Valco Baby, Chicco a Easywalker.

–             Kočík nesmie mať okrem ojazdených predných a zadných koliesok žiadnu inú vadu ( poškriabaná konštrukcia, zničené látky, znečistené látky alebo nesmie byť inak mechanický poškodený.

–            Kočík musí byť vrátený komplet so všetkým príslušenstvom, ktoré obsahuje vrátane návodov na používanie ako aj obdržaný darček Angelcare kôš na plienky s náplňou. V prípade, že sa zákazník rozhodne si tento darček ponechať, bude mu vyfakturovaný za cenu uvedenú u predajcu, od ktorého tento kôš obdržal ako darček.